En Çok Beğenilen Düğün Davetiyesi Modelleri

Düğün davetiyesi adeta düğünün bir özetidir. Davetiye ne kadar gösterişli ve göz doldurucu olursa bu aynı zamanda yapılacak olan düğünün de aynı oranda gösterişli ve şaşalı olacağı anlamına gelmektedir. Modası geçmiş ve cezbedici bir etkisi bulunmayan davetiye modelleri kimse tarafından pek de ilgi görmemektedir. Aşağıda düğün hazırlığı yapan çiftler için 2018 yılında trend olacak olan davetiyelerin detaylı bir incelemesi yer almaktadır.

2018 davetiye trendleri


2018 yılında davetiye modellerinde sadelik pek tercih edilmeyecek. Daha gösterişli ben buradayım diyen ve oldukça ilgi çekici olan davetiyeler bu yıl olduğu gibi 2018 de de evlilik hazırlığı yapan çiftler tarafından yoğun ilgi görecek gibi duruyor.

Modern davetiye tasarımı nasıl yapılmalı


Modern ve yeni nesil davetiyeler tek düzelikten uzak ve daha özgün bir yapıda çıkıyor karşımıza. Düz karton üzerine püskül kurdela gibi aksesuarların eklenmesi davetiyelere adeta yeni bir boyut kazandırıyor. Ayrıca yeni nesil davetiyelerde en çok tercih edilen tasarım örneklerinden biri de 3 boyutlu tasarımlar. En son teknolojiler kullanılarak hazırlanan 3 boyutlu tasarıma sahip olan davetiyeler de çiftler tarafından oldukça yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Klasik ve her yerde rastlanabilecek klasik davetiye örnekleri yeni nesil modern çiftlerin artık ilgisini çekmiyor. Çiftler davetiyelerinde daha orjinal, daha modern ve tam olarak kendilerini yansıtabilecek detaylar görmek istiyor. Modern davetiyelerin en büyük özelliği klasikten uzak orjinal bir yapıya sahip olmasıdır.

istanbul davetiye : için web sitemizi ziyaret ediniz istanbulun en kaliteli davetiye sitesi : https://www.istanbuldavetiye.org/gallery/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *